ma

di

wo

do

vr

sa

so

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

20jul(jul 20)12:00 vm2111:59 nmDebating: WCSDB round 1

Dagboek

Kies kategorie:

Alle Kategorieë

julie 2024

20jul(jul 20)12:00 vm21(jul 21)11:59 nmDebating: WCSDB round 1

22jul(jul 22)12:00 vm26(jul 26)11:59 nmAfrikaanse week & JvR Kunstefees

22jul6:00 nm9:00 nmKoorfees

22jul6:30 nm9:00 nmDebate: Rotary Junior octofinals

23jul2:00 nm4:00 nmOlimpiade: LW Gr.10 & 11

23jul2:30 nm4:30 nmTafeltennis: Liga 7

23jul3:00 nm5:00 nmRugby: Robert Gordens College (TUIS)

23jul4:00 nm6:00 nmBergfiets: Wynberg (WEG)

23jul7:00 nm9:00 nmVryevers bekendstelling

24jul2:00 nm4:00 nmOlimpiade: NW Gr. 8 & 9

24jul3:00 nm5:00 nmLandloop: Zone-byeenkoms (WEG)

24jul6:30 nm9:00 nmToneelaand

25jul8:30 vm2:00 nmWiskunde: SAMF (ronde 3)

25jul2:00 nm4:00 nmOlimpiade: FW Gr. 10 & 11

25jul6:00 nm9:30 nmSterrejag & kunstenaar

26jul12:00 vm11:59 nmIDIOME-DAG!

26jul(jul 26)1:00 nm27(jul 27)4:00 nmSportdag: Curro Langebaan (WEG)

27jul8:00 vm2:00 nmSkaak: Sentrale Top Skole uitspele

27jul8:00 vm4:00 nmBergfiets: Wes-Kaap Wedloop 4 (WEG)

27jul10:00 vm1:00 nmMusiek: Gr. 12 werkswinkel

28jul12:00 vm11:59 nmDebate: National Quarter/semi-finals

29jul12:00 vm11:59 nmMediadag

29jul(jul 29)8:00 vm02aug(aug 2)8:30 vmOlimpiade: IT Programmering Olimpiad (round 1)

30jul(jul 30)12:00 vm02aug(aug 2)11:59 nmToneel: Fraserburg Toneelfees

30jul8:00 vm8:30 vmNetbal: Engeland toerspanne (TUIS)

30jul2:30 nm4:30 nmTafeltennis: Liga 8

30jul3:00 nm4:30 nmRugby: Engeland Toerspanne (TUIS)

augustus 2024

01aug12:00 vm04sep(sep 4)11:59 nmWelgemeend Kunsmaand

02aug(aug 2)12:00 vm03(aug 3)11:59 nmSMT: Strategiese beplanning

03aug8:00 vm1:00 nmRugby: Muizenberg High (TUIS)

03aug9:30 vm1:30 nmSang: Kaapse Afrikaanse Eisteddfod (Seniors, TUIS)

05aug12:00 vm11:59 nmGasvryheidstudie: Gr. 12 PAT

05aug2:00 nm2:30 nmLeierskap aansoeke ingedien

05aug3:30 nm6:30 nmSang: Kaapse Afrikaanse Eisteddfod (Seniors, TUIS)

05aug6:00 nm9:30 nmDebate: Rotary quarterfinals

06aug2:30 nm4:30 nmTafeltennis: Liga 9

07aug8:00 vm8:30 vmOlimpiade: Proverto- Handelsvakke (ronde 2)

07aug3:00 nm5:00 nmLandloop: Rondebosch High (WEG)

08aug12:00 vm11:59 nm40 Days

08aug9:00 vm11:00 vmGr. 9 Markdag

09aug12:00 vm11:59 nmVAKANSIEDAG: Vrouedag

09aug(aug 9)2:00 nm11(aug 11)5:00 nmKoshuis: UITNAWEEK

10aug12:00 vm11:59 nmLandloop: Kaapse Metro Kampioenskappe

10aug12:00 vm11:59 nmDebate: Rotary Semi-finals

10aug(aug 10)12:00 vm11(aug 11)11:59 nmDebate: WCSDB round 2

11aug8:00 vm8:30 vmInterskole: Aand kerkdiens

11aug4:00 nm5:30 nmInterskole: Versier koshuis en skool

12aug(aug 12)8:00 vm26(aug 26)2:00 nmVRL / MR uitstalling

12aug2:00 nm6:00 nmInterskole: Gholf (TUIS)

12aug6:00 nm8:00 nmGraad 12-modeparade

12aug6:00 nm9:30 nmDebate: Rotary semi-finals

13aug2:30 nm4:30 nmTafeltennis: Liga 10

13aug2:30 nm6:30 nmInterskole: Kultuur (TUIS)

14aug2:30 nm9:00 nmDebat: ATKV finaal

14aug6:00 nm10:00 nmWinterbal

15aug12:00 vm11:59 nmInterskole: Groot Brag

15aug(aug 15)8:00 vm20(aug 20)8:30 vmBybelvasvrae (uitdunne)

16aug(aug 16)2:00 nm17(aug 17)4:00 nmInterskole naweek

16aug5:30 nm10:30 nmInterskole kuier (17:30)

19aug9:00 vm2:00 nmMusiek: Graad 12-Praktiese proefeksamen

19aug3:45 nm6:15 nmVRL / MR afsluiting

20aug12:00 vm11:59 nmGr. 12: Rekord eksamen begin

20aug2:30 nm4:30 nmTafeltennis: liga-uitspele

21aug6:00 nm8:00 nmGr. 9 Vakkeuse-aand

22aug2:30 nm4:30 nmTafeltennis: liga-uitspele

22aug2:30 nm6:00 nmNetbal: Liga vs. Reddam Constantia (WEG)

23aug12:00 vm11:59 nmAfrikaans: WoW-spelkompetisie

23aug(aug 23)2:00 nm25(aug 25)9:00 vmBergfiets naweek

24aug9:00 vm4:00 nmMusiek: Kaapse Afrikaanse Eisteddfod

24aug6:00 nm9:00 nmATKV Sêr Streeksuitdunne

26aug12:00 vm11:59 nmSomersport begin

26aug7:40 vm8:10 vmVRL / MR verkiesing

26aug6:00 nm9:30 nmDebate: Rotary finals

27aug1:30 nm2:00 nmVRL / MR bekendmaking

27aug2:30 nm4:30 nmTafeltennis: liga-uitspele

28aug8:00 vm8:30 vmOlimpiade: IT Programmering Olimpiad (round 2)

28aug(aug 28)3:00 nm29(aug 29)9:00 vmMR kamp

29aug2:30 nm4:30 nmTafeltennis: liga-uitspele

31aug12:00 vm11:59 nmTafeltennis: Finale

31aug12:00 vm11:59 nmLandloop: Wes-Kaap Kampioenskappe

31aug12:00 vm11:59 nmNetbal: Marius Schoeman Fast5 netbal

31aug8:00 vm1:00 nmMusiek: WKOD Vaardigheidskompetisie (gr. 10 & 11)

31aug12:00 nm6:00 nmAlumini: Wynskou

september 2024

01sep2:30 nm4:30 nmMusiek: Gr. 12 Matinee

03sep3:30 nm4:30 nmAtletiek: Mini-Meet

04sep3:30 nm4:30 nmAtletiek: Mini-Meet

05sep12:00 vm11:59 nmAfrikaans: Junior Olimpiade (eksamendatum)

06sep6:45 vm7:45 vmMR 2024/2025 Inhuldiging

06sep(sep 6)2:30 nm07(sep 7)5:00 nmNoodhulpkursus

07sep12:00 vm11:59 nmRugby: Table View Unimill 7's Toernooi (WEG)

07sep7:00 nm9:00 nmPieter Kooij Musiekkompetitsie Finaal

10sep3:30 nm4:30 nmAtletiek: Mini-Meet

11sep3:30 nm4:30 nmAtletiek: Mini-Meet

16sep(sep 16)8:00 vm20(sep 20)8:30 vmMR & Huiskomitee beplanning

18sep12:00 vm11:59 nmGr. 8 - 11: Afrikaans Vraestel 3

19sep8:00 vm8:30 vmGr. 8 - 11: Engels Vraestel 3

19sep6:00 nm8:00 nmJanStyl

20sep7:30 vm11:00 vmFormuleJan & Potjie

20sep11:00 vm11:30 vmSkole SLUIT

21sep(sep 21)12:00 vm22(sep 22)11:59 nmBergfiets: Nasionalebyeenkoms

24sep12:00 vm11:59 nmVAKANSIEDAG: Erfenisdag

28sep12:00 vm11:59 nmLandloop: SASSA Kampioenskappe (WEG)

28sep12:00 vm11:59 nmAtletiek: Mosselbaai byeenkoms (WEG)

oktober 2024

01okt7:40 vm2:05 nmSkole OPEN

01okt9:00 vm4:00 nmMusiek: Gr. 12 praktiese eindeksamen

02okt12:00 vm11:59 nmGr.12: Ontvang NSS eksamen inligting

02okt12:00 vm11:59 nmKoshuis: Afsluitingsete

02okt12:00 vm11:59 nmFotodag: Groepfoto's

02okt10:00 vm2:00 nmBloedskenk

03okt6:00 nm8:30 nmGr. 12 prysuitdeling

04okt12:00 vm11:59 nmMR: Gr. 8 beplanning

04okt12:00 vm11:59 nmWitrokdag

04okt6:00 nm9:00 nmKaapse Afrikaanse Eisteddfod Prestige-aand

05okt12:00 vm11:59 nmAtletiek: Fairmont / UWC byeenkoms (WEG)

07okt7:30 vm11:00 vmMatriektee: Ls Simon van der Stel

07okt7:30 vm2:00 nmKuns: Gr. 12 praktiese eindeksamen

08okt7:30 vm2:00 nmKuns: Gr. 12 praktiese eindeksamen

09okt7:30 vm2:00 nmKuns: Gr. 12 praktiese eindeksamen

10okt7:30 vm2:00 nmKuns: Gr. 12 praktiese eindeksamen

10okt6:00 nm10:00 nmLentedans

11okt(okt 11)12:00 vm12(okt 12)11:59 nmBybelvasvrae (finaal)

11okt(okt 11)2:00 nm12(okt 12)6:00 nmAtletiek: Kwagga Top 10 (WEG)

14okt7:00 vm9:00 vmMR 2024 /2025 Ontbyt

15okt2:30 nm5:30 nmGeskiedenis: HOZA Junior Olimpiade

15okt4:00 nm4:30 nmBergfiets: Wynberg (WEG)

17okt6:00 nm10:00 nmExtravaJanza

18okt(okt 18)12:00 vm19(okt 19)11:59 nmAtletiek: Bredasdorp Top 10 (WEG)

19okt12:00 vm11:59 nmPlezierMarkt

19okt6:00 vm6:00 nmAtletiek: Bredasdorp Top 10 (WEG)

21okt12:00 vm11:59 nmNSS eksamen begin (Graad 12)

21okt2:30 nm5:00 nmNetbal: Toerspan Edgbaston High School

22okt6:00 nm8:30 nm2025 Gr. 8 Ouerinligtingsaand

24okt3:00 nm5:00 nmGr. 6-Dag

25okt12:00 vm11:59 nmGholfdag

25okt(okt 25)2:00 nm27(okt 27)5:00 nmKoshuis: UITNAWEEK

26okt6:00 nm11:30 nmFondsinsameling Gala-aand

november 2024

01nov12:00 vm11:59 nmSivviedag: Koste R10

02nov12:00 vm11:59 nm2025 Gr.8-Kurrikulêre dag

04nov(nov 4)12:00 vm29(nov 29)11:59 nmGr. 8 - 11 Eksamen

14nov6:00 nm7:00 nmOuervergadering: Begroting

desember 2024

02des12:00 vm11:59 nmHandboeke inhandig

02des7:40 vm2:30 nmPuntekontrole

02des8:00 vm8:30 vmGr. 10 - 11 Finale vakveranderings

11des12:00 vm11:59 nmSkole SLUIT: leerders

13des8:00 vm8:30 vmSkole SLUIT: Onderwysers

16des8:00 vm8:30 vmVAKANSIEDAG: Versoeningsdag

25des12:00 vm11:59 nmKersfees

januarie 2025

15jan12:00 vm11:59 nmSKOOL OOP

maart 2025

21mar12:00 vm11:59 nmVAKANSIEDAG: Familiedag

28mar12:00 vm11:59 nmSKOOL SLUIT

april 2025

08apr12:00 vm11:59 nmSKOOL OOP

18apr12:00 vm11:59 nmVAKANSIEDAG: Goeie Vrydag

21apr12:00 vm11:59 nmVAKANSIEDAG: Familie dag

27apr(apr 27)12:00 vm28(apr 28)11:59 nmVAKANSIEDAG: Vryheidsdag

29apr(apr 29)12:00 vm30(apr 30)11:59 nmVAKANSIEDAG: Spesiale vakansiedae

mei 2025

01mei12:00 vm11:59 nmVAKANSIEDAG: Werkersdag

02mei12:00 vm11:59 nmVAKANSIEDAG: Spesiale vakansiedag

junie 2025

16jun12:00 vm11:59 nmVAKANSIEDAG: Jeugdag

27jun12:00 vm11:59 nmSKOOL SLUIT

X