ma

di

wo

do

vr

sa

so

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

16apr12:00 vm11:59 nmVerjaarsdag: Roelene van Loggerenberg (Admin)

16apr12:00 vm11:59 nmMusiekblyspel: Kleedrepetisie

16apr2:00 nm17(apr 17)8:00 nmRedenaars: ATKV uitdunne

16apr3:00 nm4:30 nmTafeltennis: Liga 1

16apr7:00 nm10:00 nmMusiekblyspel: Kleedrepetisie

Dagboek

Kies kategorie:

Alle Kategorieë

april 2024

16apr12:00 vm11:59 nmVerjaarsdag: Roelene van Loggerenberg (Admin)

16apr12:00 vm11:59 nmMusiekblyspel: Kleedrepetisie

16apr(apr 16)2:00 nm17(apr 17)8:00 nmRedenaars: ATKV uitdunne

16apr3:00 nm4:30 nmTafeltennis: Liga 1

16apr7:00 nm10:00 nmMusiekblyspel: Kleedrepetisie

17apr(apr 17)7:00 nm21(apr 21)9:30 nmMusiekblyspel

19apr12:00 vm11:59 nmVerjaarsdag: Elandré Bosch (onderwyser)

19apr(apr 19)12:00 nm21(apr 21)5:00 nmKoshuis UITNAWEEK

19apr2:30 nm4:30 nmSKAAK: German International School (WEG)

22apr12:00 vm11:59 nmJanGroen: Aardedag

22apr12:00 vm11:59 nm#Klubdag

22apr6:00 nm9:30 nmDebate: Rotary Group A

23apr(apr 23)12:00 vm24(apr 24)11:59 nmRedenaars: ATKV Laerskole (ronde 1)

23apr2:30 nm4:30 nmTafeltennis: Liga 2

24apr3:00 nm5:00 nmLandloop: Wedloop (TUIS)

25apr2:30 nm10:00 nmWiskunde: UK kompetisie

25apr8:00 nm9:30 nmKoor: Suidooster optrede

26apr(apr 26)2:00 nm28(apr 28)5:00 nmKoshuis: INNAWEEK

26apr2:30 nm4:30 nmSkaak: Curro Century City (TUIS)

26apr(apr 26)2:30 nm27(apr 27)3:00 nmSportdag: Vredenburg (TUIS)

27apr12:00 vm11:59 nmVAKANSIEDAG: Vryheidsdag

28apr12:00 vm11:59 nmKoshuis: Uitstappie

29apr9:25 vm10:15 vmSaal: Akademies

30apr8:00 vm11:00 vmGraad 12: Onderwêreld opvoering

30apr2:30 nm4:30 nmTafeltennis: Liga 3

mei 2024

01mei12:00 vm11:59 nmVAKANSIEDAG: Werkersdag

02mei12:00 vm11:59 nmCambridge: AS Wiskunde Eksamens

02mei9:00 vm12:00 nmCambridge: IGCSE Wiskunde Eksamen

03mei10:30 vm11:30 vmAlumni: Seniortee

03mei12:00 nm2:00 nmStigtingsdagdiens

03mei1:30 nm3:30 nmAlumni: Middagete

03mei(mei 3)2:00 nm04(mei 4)5:00 nmJvR Massa Reünienaweek

03mei2:30 nm4:30 nmSkaak: St George's Grammer School (TUIS)

06mei(mei 6)8:00 vm10(mei 10)9:00 vmOlimpiade: RTT Aplications Olimpiad (round 1)

06mei9:25 vm10:15 vmSaal: Verryking

07mei12:00 vm11:59 nmCambridge: IGCSE Wiskunde Eksamen

07mei12:00 vm11:59 nmCambridge: A2 Wiskunde Eksamens

07mei12:00 vm11:59 nmVerjaarsdag: Helena le Roux (Alumni)

07mei2:30 nm4:30 nmTafeltennis: Liga 4

07mei6:00 nm9:30 nmDebate: Rotary NDL Round 4

07mei6:30 nm9:00 nmMusiekaand

08mei8:00 vm8:30 vmOlimpiade: Proverto- Handelsvakke (ronde 1)

09mei12:00 vm11:59 nmHemelvaart

09mei12:00 vm11:59 nmVerjaarsdag: Nino Henning (admin)

09mei2:30 nm5:00 nmWiskunde: SAMF(2de ronde)

10mei12:00 vm11:59 nmSivviedag: Toneel (Koste: R10)

10mei12:00 vm11:59 nmSkaak: Bye

11mei12:00 vm11:59 nmVerjaarsdag: Ananda Visser (onderwyser)

13mei12:00 vm11:59 nmCambridge: AS Wiskunde Eksamens

13mei9:25 vm10:15 vmSaal: Algemeen

13mei6:00 nm9:30 nmDebate: Rotary Group A

14mei(mei 14)8:00 vm16(mei 16)8:30 vmOlimpiade: Senior Afrikaans Eksamen

14mei2:30 nm4:30 nmTafeltennis: Liga 5

14mei(mei 14)2:30 nm25(mei 25)5:00 nmDebat: ATKV semi-finale

15mei12:00 vm11:59 nmCambridge: A2 Wiskunde Eksamens

16mei12:00 vm11:59 nmEKSAMEN begin

16mei12:00 vm11:59 nmVerjaarsdag: Lin Olivier (onderwyser)

17mei2:30 nm4:30 nmSkaak: Voortrekker (WEG)

18mei12:00 vm11:59 nmSportdag: Porterville, Netbal & rugby (WEG)

18mei12:00 vm11:59 nmVerjaarsdag: Sanet Taljaard (onderwyser)

18mei12:00 vm11:59 nmVerjaarsdag: Huibrecht Steyn (onderwyser)

22mei2:00 nm2:30 nmOlimpiade: Junior Afrikaans (sluitingsdatum)

25mei8:00 vm4:00 nmBergfiets: Wes-Kaap Wedloop 3 (WEG)

28mei12:00 vm11:59 nmGeskiedenis: HOZA Sen. Olimpiade

29mei12:00 vm11:59 nmVERKIESINGSDAG

junie 2024

03jun6:00 nm9:30 nmDebate: Rotary octofinals

05jun8:00 vm9:30 vmOlimpiade: RTT Aplications Olimpiad (round 2)

07jun12:00 vm11:59 nmEksamen eindig

07jun12:00 nm2:00 nmJanSpat

08jun8:00 vm1:00 nmOuerskapkonferensie

09jun12:00 vm11:59 nmVerjaarsdag: Amos Zayedwa (terrein

10jun12:00 vm11:59 nmGr. 10 Finale vakveranderings

10jun12:00 vm11:59 nmPuntekontroleer

10jun(jun 10)8:00 vm14(jun 14)12:00 nmGr. 12 Winterskool

10jun5:30 nm7:30 nmVergadering: Beheerraad

12jun7:40 vm12:10 nmGr. 8 - 10: LO Assessering

12jun7:40 vm12:10 nmGr. 11 Afrikaans assessering

13jun12:00 vm11:59 nmVerjaarsdag: Abel Kabwazi (terrein)

13jun12:00 vm11:59 nmVerjaarsdag: Rhonda Jansen van Vuuren (onderwyser)

13jun(jun 13)12:00 vm14(jun 14)11:59 nmGr. 11 Werkskadu

14jun12:00 vm11:59 nmSkool SLUIT

16jun12:00 vm11:59 nmVAKANSIEDAG: Jeugdag

17jun12:00 vm11:59 nmPUBLIEKEVAKANSIEDAG

17jun12:00 vm11:59 nmVerjaarsdag: Jan Henning (onderwyser)

18jun12:00 vm11:59 nmVerjaarsdag: Carlie Reineke (onderwyser)

19jun12:00 vm11:59 nmVerjaarsdag: Jaco Dippenaar (onderwyser)

julie 2024

09jul12:00 vm11:59 nmSkool OPEN

09jul3:00 nm3:30 nmNetbal: Queen's Collage (TUIS)

09jul4:30 nm8:00 nmMusiekblyspel: "Cast Partytjie"

10jul2:00 nm7:00 nmOuerbesoeke

11jul2:30 nm6:00 nmSportdag: DF Malan (TUIS)

11jul2:30 nm6:00 nmSportdag: DF Malan (WEG)

12jul5:00 nm9:00 nmKultuurdag: DF Malan (TUIS)

13jul8:00 vm3:30 nmSportdag: DF Malan (WEG)

15jul6:00 nm9:30 nmDebate: Rotary octofinals

16jul2:30 nm4:30 nmTafeltennis: Liga 6

19jul(jul 19)2:00 nm20(jul 20)2:00 nmSportdag: Kampsbaai (WEG)

22jul12:00 vm11:59 nmLeierskapveldtog: Gr. 11

22jul(jul 22)12:00 vm26(jul 26)11:59 nmAfrikaanse week & Tafelberg Kunstefees

22jul6:00 nm9:00 nmKoorfees

23jul12:00 vm11:59 nmLeierskapveldtog: Gr. 10

23jul2:30 nm4:30 nmTafeltennis: Liga 7

24jul12:00 vm11:59 nmLeierskapveldtog: Gr. 9

24jul6:30 nm9:00 nmToneelaand

25jul12:00 vm11:59 nmLeierskapveldtog: Gr. 8

25jul2:30 nm5:00 nmWiskunde: SAMF (ronde 3)

25jul6:00 nm9:30 nmSterrejag & kunstenaar

26jul(jul 26)1:00 nm27(jul 27)4:00 nmSportdag: Curro Langebaan (WEG)

27jul8:00 vm4:00 nmBergfiets: Wes-Kaap Wedloop 4 (WEG)

29jul(jul 29)8:00 vm02aug(aug 2)8:30 vmOlimpiade: IT Programmering Olimpiad (round 1)

30jul(jul 30)12:00 vm02aug(aug 2)11:59 nmToneel: Fraserburg Toneelfees

30jul8:00 vm8:30 vmNetbal: Engeland toerspanne (TUIS)

30jul2:30 nm4:30 nmTafeltennis: Liga 8

30jul3:00 nm4:30 nmRugby: Engeland Toerspanne (TUIS)

31jul12:00 vm11:59 nmMediadag

augustus 2024

02aug(aug 2)12:00 vm03(aug 3)11:59 nmSMT: Strategiese beplanning

03aug12:00 vm11:59 nmNetbal: Hopefield (WEG)

05aug2:00 nm2:30 nmLeierskap aansoeke ingedien

05aug6:00 nm9:30 nmDebate: Rotary quarterfinals

06aug2:30 nm4:30 nmTafeltennis: Liga 9

06aug5:00 nm9:00 nmJanneMANNE

07aug8:00 vm8:30 vmOlimpiade: Proverto- Handelsvakke (ronde 2)

08aug12:00 vm11:59 nm40 Days

08aug9:00 vm11:00 vmGr. 9 Markdag

09aug12:00 vm11:59 nmVAKANSIEDAG: Vrouedag

09aug(aug 9)2:00 nm11(aug 11)5:00 nmKoshuis: UITNAWEEK

11aug8:00 vm8:30 vmInterskole: Aand kerkdiens

11aug4:00 nm5:30 nmInterskole: Versier koshuis en skool

12aug(aug 12)8:00 vm26(aug 26)2:00 nmVRL / MR uitstalling

12aug2:00 nm6:00 nmInterskole: Gholf (TUIS)

12aug6:00 nm9:30 nmDebate: Rotary semi-finals

13aug2:30 nm4:30 nmTafeltennis: Liga 10

13aug2:30 nm6:30 nmInterskole: Kultuur (TUIS)

14aug2:00 nm3:30 nmInterskole: Spanpraatjies

14aug2:30 nm9:00 nmDebat: ATKV finaal

14aug6:00 nm10:00 nmWinterbal

15aug12:00 vm11:59 nmInterskole: Groot Brag

15aug(aug 15)8:00 vm20(aug 20)8:30 vmBybelvasvrae (uitdunne)

16aug(aug 16)2:00 nm17(aug 17)4:00 nmInterskole naweek

19aug9:00 vm2:00 nmMusiek: Graad 12-Praktiese proefeksamen

19aug3:45 nm6:15 nmVRL / MR afsluiting

20aug12:00 vm11:59 nmGr. 12: Rekord eksamen begin

20aug2:30 nm4:30 nmTafeltennis: liga-uitspele

21aug6:00 nm8:00 nmGr. 9 Vakkeuse-aand

22aug2:30 nm4:30 nmTafeltennis: liga-uitspele

23aug12:00 vm11:59 nmAfrikaans: WoW-spelkompetisie

23aug(aug 23)2:00 nm25(aug 25)9:00 vmBergfiets naweek

26aug12:00 vm11:59 nmSomersport begin

26aug7:40 vm8:10 vmVRL / MR verkiesing

26aug6:00 nm9:30 nmDebate: Rotary finals

27aug1:30 nm2:00 nmVRL / MR bekendmaking

27aug2:30 nm4:30 nmTafeltennis: liga-uitspele

28aug8:00 vm8:30 vmOlimpiade: IT Programmering Olimpiad (round 2)

28aug(aug 28)3:00 nm29(aug 29)9:00 vmMR kamp

29aug(aug 29)8:00 vm31(aug 31)5:00 nmSport: Marius Schoeman 7's rugby en Fast5 netbal

29aug2:30 nm4:30 nmTafeltennis: liga-uitspele

31aug12:00 vm11:59 nmTafeltennis: Finale

31aug12:00 nm6:00 nmAlumini: Wynskou

september 2024

03sep(sep 3)8:00 vm05(sep 5)8:30 vmOlimpiade: Junior Afrikaans (eksamendatum)

03sep3:30 nm4:30 nmAtletiek: Mini-Meet

04sep3:30 nm4:30 nmAtletiek: Mini-Meet

05sep9:00 vm4:00 nmMusiek: Gr. 12 praktiese eindeksamen

06sep6:45 vm7:45 vmMR 2024/2025 Inhuldiging

07sep7:00 nm9:00 nmPieter Kooij Musiekkompetitsie Finaal

10sep3:30 nm4:30 nmAtletiek: Mini-Meet

11sep3:30 nm4:30 nmAtletiek: Mini-Meet

16sep(sep 16)8:00 vm20(sep 20)8:30 vmMR & Huiskomitee beplanning

18sep12:00 vm11:59 nmGr. 8 - 11: Afrikaans Vraestel 3

19sep8:00 vm8:30 vmGr. 8 - 11: Engels Vraestel 3

19sep6:00 nm8:00 nmJanStyl

20sep7:30 vm11:00 vmFormuleJan & Potjie

20sep11:00 vm11:30 vmSkole SLUIT

21sep(sep 21)12:00 vm22(sep 22)11:59 nmBergfiets: Nasionalebyeenkoms

24sep12:00 vm11:59 nmVAKANSIEDAG: Erfenisdag

oktober 2024

01okt7:40 vm2:05 nmSkole OPEN

02okt12:00 vm11:59 nmGr.12: Ontvang NSS eksamen inligting

02okt12:00 vm11:59 nmKoshuis: Afsluitingsete

02okt12:00 vm11:59 nmFotodag: Groepfoto's

03okt6:00 nm8:30 nmGr. 12 prysuitdeling

04okt12:00 vm11:59 nmMR: Gr. 8 beplanning

04okt12:00 vm11:59 nmWitrokdag

10okt6:00 nm10:00 nmLentedans

11okt(okt 11)12:00 vm12(okt 12)11:59 nmBybelvasvrae (finaal)

11okt(okt 11)2:00 nm12(okt 12)6:00 nmAtletiek: Kwagga Top 10 (WEG)

14okt7:00 vm9:00 vmMR 2024 /2025 Ontbyt

15okt2:30 nm5:30 nmGeskiedenis: HOZA Junior Olimpiade

17okt6:00 nm10:00 nmExtravaJanza

19okt12:00 vm11:59 nmPlezierMarkt

19okt6:00 vm6:00 nmAtletiek: Bredasdorp Top 10 (WEG)

22okt6:00 nm8:30 nm2025 Gr. 8 Ouerinligtingsaand

24okt3:00 nm5:00 nmGr. 6-Dag

25okt12:00 vm11:59 nmGholfdag

25okt(okt 25)2:00 nm27(okt 27)5:00 nmKoshuis: UITNAWEEK

26okt6:00 nm11:30 nmFondsinsameling Gala-aand

november 2024

01nov12:00 vm11:59 nmSivviedag: Koste R10

02nov12:00 vm11:59 nm2025 Gr.8-Kurrikulêre dag

04nov(nov 4)12:00 vm29(nov 29)11:59 nmGr. 8 - 11 Eksamen

14nov6:00 nm7:00 nmOuervergadering: Begroting

desember 2024

02des12:00 vm11:59 nmHandboeke inhandig

02des7:40 vm2:30 nmPuntekontrole

02des8:00 vm8:30 vmGr. 10 - 11 Finale vakveranderings

11des12:00 vm11:59 nmSkole SLUIT: leerders

13des8:00 vm8:30 vmSkole SLUIT: Onderwysers

16des8:00 vm8:30 vmVAKANSIEDAG: Versoeningsdag

25des12:00 vm11:59 nmKersfees

X